Pazar, Mayıs 28
Shadow

Espor Heyecanı Teknosa İle İzmir Fuarı’na Taşınıyor

Türkiye’nin teknolojiyle buluşma noktası Teknosa, 12-15 Eylül tarihlerinde İzmir Enternasyonel Fuarı’nda düzenlenecek, espor dünyasının en büyük organizasyonlarından olan Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda espor severlerle buluşacak.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de ses getiren espor alanına desteklerini sürdürüyor. Sponsoru olduğu Intel ESL Şampiyonası kapsamında 12-15 Eylül tarihlerinde İzmir Enternasyonel Fuarı’nda olacak marka, espor severleri hem oyuna doyuracak hem de ödüllü yarışmalar, influencer buluşmaları ve cosplayer aktiviteleriyle katılımcılara dopdolu bir 4 gün yaşatacak.

Espor severler Teknosa oyun alanında CS:GO, Dota 2 gibi popüler oyunları oynama imkanı yakalayacak. Bu oyunlar için mini yarışmaların da düzenleneceği etkinlikte kazananlar, Logitech gaming aksesuarı, Teknosa çeki gibi hediyelerin sahibi olacak. İçinde canlı yayın odası da bulunan standda tüm oyun ve espor severlerin yakından takip ettiği yayıncılar PintiPanda ve Pqueen de var. Her iki isim de takipçileriyle buluşacak, şampiyonadan canlı yayın yapıp Teknosa’dan sürprizler paylaşacaklar.

Teknosa, Intel ESL Şampiyonası boyunca mağazalarda ve teknosa.com da oyun deneyimini güçlendiren notebooklarda ve aksesuarlarda özel indirimler sunacak.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir