Pazar, Mayıs 28
Shadow

Yeni Nesil Kablosuz Süpürge

Süpürgenin uzmanı Rowenta’dan, Türkiye’de ilk ve tek katlanabilir gövdeye sahip kablosuz esnek süpürge Air Force Flex, temizliği bambaşka bir deneyime dönüştürüyor.

Yüksek çekim gücü, akıllı ve esnek tasarımı sayesinde, Rowenta Airforce Flex kablosuz süpürge, evinizin her köşesini mükemmel ve çok hızlı bir şekilde temizleme imkanı sunuyor. Yüksek teknoloji ile tasarlanan Rowenta Airforce Flex, mobilya altlarında 5 kata kadar daha uzağa erişim ile derinlemesine temizlik için kolaylık sağlıyor. Rowenta Airforce Flex’in mükemmel çekiş gücü sayesinde tozlara saklanacak yer kalmayacak.

Mini turbo fırçası sayesinde tüm yüzeylerden tüyleri kolayca temizleme imkanı sunan Rowenta Air Force Flex, evcil hayvan sahiplerinin de vazgeçilmezi olacak! Yüksek ergonomik tasarıma sahip olan Rowenta Airforce Flex bas&bırak fonksiyonu ve hafif gövdesiyle evinizdeki en büyük yardımcınız olacak. Şimdiye kadar yapılmış en sessiz* kablosuz süpürgeler arasında yerini alan Rowenta Airforce Flex, yüksek performansı ile göz dolduracak.

Rowenta Airforce Flex kablosuz süpürge; tüm köşelere ulaşabilmek için de XL esnek mobilya koltuk ve mobilya üstü erişim aparatına sahip. Duvara monte edilebilir şarj ünitesine sayesinde ise Air Force, evinizde minimum yer kaplıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir