Pazar, Mayıs 28
Shadow

Soruları Bil LG’den Kurutma Makinelerine Özel İndirim Al

LG, 24 Ekim tarihine kadar düzenlediği bilgi yarışmasındaki 3 soruya doğru yanıt veren 5 kişiye yüzde 50, 10 kişiye yüzde 40, 50 kişiye de yüzde 30 oranında, LG DUAL Inverter Kurutma Makinesi indirimi veriyor.

LG Electronics (LG), düzenlediği 3 soruluk yarışma ile “LG DUAL Inverter Kurutma Makineleri”nde indirim sağlıyor. 24 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli yarışmada, LG DUAL Inverter Kurutma Makineleri ile ilgili sorulan 3 seçmeli soruya doğru cevap verenler arasından, 5 kişiye yüzde 50, 10 kişiye yüzde 40, 50 kişiye ise yüzde 30’luk LG DUAL Inverter Kurutma Makinesi indirimi veriliyor. İndirimler, 15 Kasım 2019’a kadar www.teknosa.com adresinde kullanılabiliyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin 24 Ekim tarihine kadar www.lgkampanya.com adresine kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Yüksek teknolojili beyaz eşya modelleriyle teknoloji dünyasında ses getiren ‌‌LG’nin yeni nesil çamaşır kurutma makineleri, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlarken A+++(-10%) enerji sınıfı özelliği ile enerji sarfiyatını da minimuma indiren indiriyor. LG DUAL Inverter Kurutma Makineleri ‌Wi-Fi üzerinden kontrol edilebiliyor. Kurutma makinelerinde ayrıca, özelleştirilebilir programlar da yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir