Pazar, Mayıs 28
Shadow

Firmalar Neredeyse, Düğün.com Orada!

Türkiye’nin dijital dönüşüme katkı sağlayan firmalarından Düğün.com, artık iş ortaklarına çok daha da yakın! Düğün.com İş Ortağım uygulamasını indiren iş ortakları, artık hiçbir çifti kaçırmayacak ve çiftlere anında dönüş yapabilecek! Böylece anlaşma oranlarını artırarak, karlarını katlayabilecekler.

Evlenecek çiftler ile düğün sektöründeki firmaları buluşturan ve her 2 çiftten birinin kullandığı Düğün.com, iş ortaklarını çok yakından ilgilendiren bir yeniliğe daha imza attı ve firmalarının potansiyel müşterilerini ceplerine sığdırdı.

Düğün.com İş Ortağım uygulaması ile firma yetkilileri artık nerede olurlarsa olsunlar, çiftleri cep telefonlarından kolayca yönetebilecek, gelen teklif taleplerini anlık olarak takip edebilecek, tek tıkla çiftlerini arayabilecekler.

Düğün.com İş Ortağım uygulaması ile firmalarının Düğün.com üzerinden yapacağı tüm işlemlerinde her an yanlarında olmayı hedeflediklerini belirten Düğün.com Ürün Direktörü Bertuğ Oymak uygulama ile ilgili şunları söyledi:

“Firmaların çiftlere dönüş süreleri kısaldıkça anlaşma oranlarının da arttığını gözlemliyoruz. Bu uygulama ile ana hedefimiz alacağı bildirimlerle firmalarımızın, çiftlerden anında haberdar olmalarını, uygulama üzerinden çiftlere hemen dönüş yapmalarını sağlamak, dönüş sürelerini minimuma indirerek anlaşma oranlarını ve buna bağlı olarak kazançlarını artırmak.”

Düğün.com İş Ortağım Uygulaması ile Neler Yapılabiliyor?

  • Çiftlerin Teklif Taleplerinden Bildirimler ile Anlık Olarak Haberdar Olunur
  • Notlar Alıp, Teklife Hatırlatmalar Eklenebilir
  • Teklifin Geçmiş Hareketleri Görüntülenebilir, Statüsü Değiştirilebilir
  • Çiftlere Ortalama Dönüş Süresi Görülebilir

E-mail, Kısa Mesaj ile Çiftlere Anında Teklif İletilebilir,

Tek Tıkla Çiftler Aranabilir

Çift Bilgileri Düzenlenebilir

Çiftler İstenilen Kriterlere Göre Filtrelenebilir

Bugüne kadar mobil ile masaüstü kullanım oranlarının birbirine yakın olduğunu belirten Oymak, uygulamanın yayına alınmasıyla birlikte mobil uygulama kullanım oranının yüzde 80’lere ulaşacağını öngördüklerini belirtti.

Uygulamanın ilk fazında, Düğün.com firmalarının çiftler ile ilgili tüm işlemlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilmesine odaklandıklarını, ikinci fazda ise firmaların ürün ve hizmet bilgilerini, özellikle fotoğraf ve videolarını uygulama üzerinden kolayca düzenlemesini sağlayacaklarını belirten Oymak şunları söyledi:

“Profilinde güncel bilgiler barındıran firmaların anlaşma oranları daha yüksek ve yeni versiyon bunu kolayca yapabilmelerini sağlayacak. Buna ek olarak firmalarımız, kampanyalarını düzenleyebilecek, teklif menülerini oluşturabilecek, ürünler ekleyebilecek ve hatta tek tuşla çiftlerinden ödeme isteyebilecek. Uzun vadede hedefimiz, kontrol panel özelliklerinin tamamını uygulamaya taşımak ve sadece uygulamada yer alan mobil kullanım kolaylığından faydalanan yeni özellikler eklemek.”

Uygulamayı indirmek için gerekli linkler şunlar:

Android telefonlar için :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dugun_app

İOS telefonlar için: https://apps.apple.com/tr/app/düğün-com-i-ş-ortağım/id1211237367

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir