Pazar, Mayıs 28
Shadow

GoDaddy’den Türkiye’deki girişimciler ve küçük işletmeler için yeni Profesyonel E-posta!

GoDaddy’nin yeni Profesyonel E-posta ürünü modern tasarımı, kullanımı kolay arayüzü ve verimlilik odaklı ek özellikleriyle maksimum değer sunuyor.

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, yeni Profesyonel E-posta ürününü Türkiye’de kullanıma sunduğunu duyurdu. Profesyonel E-posta ile küçük işletme sahipleri ve girişimciler alan adları ile eşleşen e-posta adresleri oluşturabiliyor ve işlerini daha verimli yönetmelerine yönelik, yerleşik araçlardan faydalanabiliyor.

GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, “Yeni GoDaddy Profesyonel E-posta ile Türkiye’deki girişimciler ve küçük işletme sahipleri daha profesyonel görünerek itibarlarını yükseltebilir, online varlıklarını güçlendirebilirler. GoDaddy olarak yeni Profesyonel E-posta ürünümüzle onlara işletmelerini tanıtmak,müşterileriyle daha profesyonel bir şekilde etkileşim kurmak konusunda yardımcı olmaya odaklanıyoruz,” dedi.

Profesyonel E-posta ile işletmeler şirket isimlerine ve/veya alan adlarına e-posta adreslerinde yer verebiliyor. İşletme adıyla eşleşen bir e-posta adresi, jenerik e-posta adreslerine oranla kurumların daha profesyonel gözükmesini, potansiyel müşterileriyle güven bağı kurmasını sağlıyor. Profesyonel bir online varlık freelance çalışanlar, küçük işletme sahipleri, işini kurma aşamasında olan girişimciler ve halihazırda faaliyette olan işletmeler için avantajlı bir araçtır. Profesyonel E-posta ise işletmelerin her e-postada isimlerini geçirmelerini, kendilerini tanıtmalarını sağlar.

GoDaddy Profesyonel E-posta, modern bir görünüm ve temiz bir arayüzünün yanı sıra sezgisel bir deneyim sunarak kurulumu ve kullanımı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda responsive tasarımı ile tüm cihazlarda çalışıyor ve bu sayede masaüstü bilgisayarı, dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil telefonlarda aynı kusursuz deneyimi sunuyor. Bunlara ek olarak, GoDaddy Profesyonel E-posta verileri tüm cihazlar arasında senkronize ettiği için e-postalar, takvim ve görevler her zaman güncel kalıyor. GoDaddy Profesyonel E-posta, Outlook, Apple Mail ve Android’e yönelik e-posta uygulamaları da dahil olmak üzere dilediğiniz e-posta okuyucular ile uyumlu çalışıyor.

Profesyonel E-posta çözümü, e-postanızı ve takviminizi kişiselleştirmenizi sağlayarak özelleştirilebilir web portalı üzerinden dijital faaliyetlerinizi yönetmenize yardımcı oluyor. Sürükle-bırak desteği, tüm metin arama ve ek önizleme özellikleri ve temiz, reklamsız arayüzü ile birinci sınıf bir deneyim sunuyor. Profesyonel E-posta, planlarda yer alan özelliklere ek olarak sektör lideri güvenlik, anti virüs ve spam filtreleri ile de verilerinizi korumanızı sağlıyor.

Bieber, sözlerini şöyle sürdürdü: “Profesyonel E-posta, modern tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü ile kullanıcıların dijital faaliyetlerini tek bir ekrandan yürütmelerini sağlıyor. Tüm cihazlara göre optimize edilmiş olan ürün, kullanıcıların kendi çalışma şekillerine göre özelleştirmeler yapmasını da mümkün kılıyor. Bu uygun maliyetli, yüksek kaliteli ürünümüz işletmelerin daha profesyonel ve güvenilir görünmesini sağlamasının yanı sıra gönderdikleri her e-posta ile kendilerini tanıtmalarına da yardımcı olacak.”

Aylık 4,99TL’den başlayan fiyatları ile GoDaddy Profesyonel E-posta planlarının her ikisi de tüm metin arama, 90 günlük arşivleme, %99,9 garantili çalışma süresi, birinci sınıf güvenlik ve spam filtreleme, ek önizlemesi, ekler için sürükle-bırak özelliği, reklamsız e-posta ve kolay kurulum özelliklerine sahip. “Kişisel” ve “Ekip” planlarının ayrıntıları şöyle:

Kişisel planEkip plan
İşletmenizin düzgün faaliyet göstermesini sağlamak için idealdir. Ekibinizdeki herkesle iş birliği kurmak için harikadır.
Alan adınızla eşleşen e-posta adresi

10 GB e-posta depolama alanı

Mobil cihazlarla uyumlu web posta

Takvim, kişiler, görevler

Tercih ettiğiniz e-posta uygulamasıyla çalışır

Alan adınızla eşleşen e-posta adresi

25 GB e-posta depolama alanı

Mobil cihazlarla uyumlu web posta

Takvimleri ve kişileri ekibinizle paylaşın

Ekip üyelerinize görev atama

Tercih ettiğiniz e-posta uygulamasıyla çalışır

 

GoDaddy Profesyonel E-posta hakkında daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/email/professional-business-email adresini ziyaret edebilirsiniz.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi (eski Web Sitesi Mimarı) yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir