Salı, Haziran 6
Shadow

Endüstri 4.0 ile Buluşmak İçin Bugün Son Gün

Endüstri 4.0 ile ilgili çok şey söylenir ama sektör sektör gerçekleşmiş uygulama örneklerini bir arada görmek her zaman mümkün değildir. İstanbul Yeşilköy’de gerçekleşen Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi, bugün son kez kapılarını açıyor. Zirve bugün saat 18:00’a kadar ziyaret edilebilecek.

Endüstri 4.0 alanında yapılan yatırımların uygulama örneklerini sektör sektör ele alarak büyük küçük tüm firmalara rehber olan Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi, yoğun katılımla geçen iki günün ardından bugün son kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor. İşin bugününü ve geleceğini gözler önüne seren Zirve’de şirketlerin gündemi belirleniyor.

PANELLERDE ENDÜSTRİ 4.0’IN NABZI TUTULUYOR

Zirve boyunca süren ve yoğun katılımla gerçekleşen panellerde Endüstri 4.0 alanında yol gösteren örnek uygulamalar ve firmaların güncel çalışmaları, sektör temsilcileri tarafından masaya yatırılıyor.
Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi’nde 3 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilecek panellerin konu başlıkları; KOBİ’ler için Endüstri 4.0 Çözümleri, Otomotiv-Beyaz Eşya Sektöründe Endüstri 4.0 Uygulamaları, Gıda, Yiyecek, İçecek, İlaç, Ambalaj ve Hızlı Tüketim Sektörlerinde Endüstri 4.0 Uygulamaları olacak.
Moderatörlüğü akademisyen ve sektör temsilcileri tarafından yapılan panellerde; ERP ve yapay zeka, IoT, AR/VR uygulamaları, lojistik ve tedarik zinciri çözümleri, akıllı üretim hatları ve bulut gibi konular işleniyor.

Zirve bugün 18:00’a kadar İstanbul Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde ziyaret edilebiliyor. Zirveyi ücretsiz olarak ziyaret etmek için Endustri40Zirvesi.com adreslerinden online kayıt yaptırmak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir