Pazar, Mayıs 28
Shadow

Nostaljik ve Şık Retro Saç Kurutma Makinesi

Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington, retro tarzı modern teknolojiyle birleştirdiği Retro Saç Kurutma Makinesi ile soğuk kış aylarınızı renklendirmeye hazırlanıyor. 1950’lerin tarzını, günümüz teknolojisi ve dayanıklılığı ile buluşturan Remington Retro Saç Kurutma Makinesi mavi ve pembe renk seçenekleriyle de her zevke hitap ediyor.

Nostaljik şık tasarımı modern teknolojiyle bir araya getiren Remington Retro Saç Kurutma makinesi, güzellik rutinine alışılagelmişin dışında bir fark katıyor. Göz alıcı retro kıvrımlı tasarımı, 2000W gücündeki motoru, kabarmayı engelleyen ikiz yuvarlak ızgaraları ile Retro Saç Kurutma Makinesi, saçlara pürüzsüz ve gösterişli bir görünüm vermenize yardımcı oluyor.

Dikkat çekici renkleri ve gelişmiş özellikleri ile her seferinde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayan Remington Retro Saç Kurutma Makinesi, saçın hacmini arttıran ek hava akımı düzenleyicisi özelliği sayesinde de saçlara hacim katarak gösterişli bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

3 ısı ve 2 hız ayarı, soğuk atış özelliğiyle de saç şekillendirmede son dokunuşa imza atmanızı sağlayan Remington Retro Saç Kurutması özel tasarlanan taşıma çantası ile de tarzınızı yansıtma şansı tanıyor.

D4110OP Remington Pink Lady Retro Saç Kurutma Makinesi Satış Fiyatı: 509,90 TL

D4110OB Remington Bombshell Retro Saç Kurutma Makinesi Satış Fiyatı: 509,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir