Çarşamba, Haziran 7
Shadow

Kingston’dan Yeni microSD ve SD Kart Ailesi Canvas Select Plus

Bellek ürünleri ve teknolojisinde dünya lideri Kingston Technology Company’nin flaş bellek iştirakı Kingston Digital, Inc., yeni Canvas Select ™ Plus microSD ve SD kart serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Kingston, orijinal Canvas Select Kart serisini daha hızlı ve daha yüksek kapasiteli Canvas Select Plus’la değiştirerek telefonlar ve dijital kameralar için vazgeçilmez bir seri sunuyor.

Kingston’ın Canvas Select Plus bellek kart serisi sağladığı daha yüksek hızlar, daha fazla güvenilirlik ve 512 GB1’a varan kapasiteleriyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanıyor. Canvas Select Plus, yüksek kalitedeki içerikleri aktarırken Class 10 UHS-I hızlarını 100MB/s2‘ye kadar çıkararak; daha hızlı uygulama yükleme, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar aktarma, tam uzunlukta HD videolar kaydetme ve düzenleme gibi ağır iş yükleri için ihtiyaç duyulan hızları sağlıyor.

Yeni Canvas Select Plus microSD kartı, muhteşem hızlarda uygulama açma ve yükleme işlemleri için A1 uygulama performans sınıfında tasarlanarak Android cihazlar için optimize ediliyor. Son teknolojiyle geliştirilmiş yeni özelliği ile kullanıcılara yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K video çekimi sağlayan kart; yoğun grafikli multimedyalar için yeterli hız ve depolama sağlayarak güçlü bir uygulama deneyimi sunuyor.

Daha fazla bilgi için kingston.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 Flaş belleklerde belirtilen depolama alanının bir kısmı formatlama ve diğer işlemler için ayrılır. Bu nedenle, veri depolama için mevcut kapasite belirtilenden daha azdır. Daha fazla bilgi için kingston.com/flashguide adresindeki Kingston Flash Rehberine göz atabilirsiniz.

2 Hız, bilgisayar donanımına, yazılımına ve kullanımına göre değişiklik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir