Salı, Haziran 6
Shadow

Siemens’ten Kullanıcılarına Verimlilik Sunan Teknolojiler

Siemens Ev Aletleri, Dünya Tasarruf Günü’nde kullanıcı dostu ve çevreci teknolojileriyle verimliliğe dikkat çekiyor.

İleri teknolojiyi tasarım ile birleştiren Siemens Ev Aletleri; akıllı telefon veya tablet üzerinden uzaktan ev aletlerini kontrol etmeyi sağlayan Home Connect uygulamasına sahip ürünler sunuyor. Kullanıcılarına zaman ve esneklik kazandırarak hayatlarını kolaylaştırırken, sensor teknolojileri sayesinde su ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Çamaşır yıkama rutinini kıran teknolojiler

Siemens avantgarde serisi çamaşır makineleri, yıkama işleminin tüm süreçlerinde kullanıcı ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor.En üst yıkama sınıfı olan A+++’dan yüzde 50 daha fazla enerji verimliliği sağlamasıyla devrim yaratan WM14U840TR, i-Dos teknolojisi sayesinde deterjan ve yumuşatıcı miktarını çamaşırların kirlilik seviyesine ve miktarına göre ayarlayarak fazla deterjan ve yumuşatıcı kullanımını engelliyor; böylece deterjan ve su tasarrufu sağlıyor.

Kullanıcılar yıkama işlemini kendi hayat akışlarına göre ayarlayabilmesine olanak sağlayan Home Connect uygulaması sayesinde ise kullanıcılar çamaşır makinesini istedikleri yerden ve diledikleri zamanda yıkama programını seçerek çalıştırabiliyor.

brilliantShine Zeolit teknolojiyle üstün performans

Siemens’in A+++ enerji sınıfından yüzde 10 daha fazla tasarruf sağlayan SN278I16TT bulaşık makinesi, önemli miktarda su ve elektrik verimliliği sağlıyor. Sadece 7.5 litre su ile bulaşıkları yıkarken, brilliantShine Zeolit teknolojisi nemi hapsedip enerjiye çeviren Zeolit mineralleri sayesinde her yıkamada maksimum enerji tasarrufu ve mükemmel parlaklık vadediyor.

Home Connect uygulaması sayesinde kullanıcılar nerede olursa olsun, bulaşık makinesinde en uygun programı seçebiliyor ve başlatabiliyor. Tab Counter özelliğiyle ise deterjanının bitmek üzere olduğunu kullanıcılarına anlık bildirimlerle hatırlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir