Çarşamba, Haziran 7
Shadow

Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası

Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası, evdeki lezzeti aynı sıcaklıkta ve tazelikte gittiğiniz her yere taşıyor. Özellikleriyle Türkiye’de bir ilk olan sefer tası, sizi özel bir deneyime davet ediyor.

İnovatif ürünlerle pratik çözümler sunan Arzum, yeni Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası ile hayatınıza güzellik katmaya devam ediyor. Trafikteki kahvaltınıza, ofiste veya okuldaki öğle aranıza, pikniğinize sıcacık, taze ve sağlıklı bir çözüm sunan Arzum hep yanınızda.

Beslenme düzeninize çok iyi gelecek!

Arzum, ev dışında çok sık sorulan ‘bugün ne yesek?’ sorusuna Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası ile yanıt veriyor. Sağlıklı ev yemeklerinizi dilediğiniz her yere taşıyarak, düzenli ve sağlıklı beslenme rutininize devam etmek artık çok kolay.

İki yemek kabı ve bir tabağa sahip olan Foodie, tek veya çift katman olarak da kullanım imkanı sunuyor. Yemeklerinizi ısıtabilir, hatta buharda pişirebilir, vakumlu kapaklar sayesinde de uzun süreli tazelik sağlayabilirsiniz. Üstelik yumurtanızı dışarıda haşlamak ve pirinç pilavı pişirmek de Foodie ile mümkün.

Şık tasarım, kolay taşıma

Şık ve kompakt tasarımı, çevre dostu taşıma çantası ile çantanızda ya da elinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası; eğlenceli dış yüzeyi ile de gününüze keyif katmaya hazır.

Arzum Foodie Elektrikli Sefer Tası Fiyat: 479,90 TL

** Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası, Kasım ayı itibariyle yetkili satış noktalarında ve arzum.com.tr‘de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir