Salı, Haziran 6
Shadow

Wi-Fi ile Arama Teknolojisini Kullanan Vodafonlulara 1 Ay Sınırsız Konuşma Hediye

Vodafone, dijital müşteri deneyimini merkeze aldığı ürün ve servislerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. “Wi-Fi ile Arama Teknolojisi”nin kullanımını yaygınlaştırmak üzere Vodafone özel bir kampanya başlattı. 22 Ocak 2020 tarihine kadar sürecek 1 aylık kampanya dönemi boyunca bu teknolojiyi kullanan tüm bireysel Vodafone müşterilerine “Vodafone’lularla 1 ay geçerli sınırsız konuşma” hediye edilecek.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, abonelerini dijital dünyanın olanaklarından en üst düzeyde faydalandırmaya devam ediyor. Vodafone, 2017 yılında hizmete sunulan, Wi-Fi bağlantısı olan her yerde yüksek ses kalitesiyle iletişim kurma imkânı veren “Wi-Fi ile Arama Teknolojisi” için özel bir kampanya başlattı. 22 Ocak 2020 tarihine kadar sürecek 1 aylık kampanya dönemi boyunca bu teknolojiyi kullanan tüm bireysel Vodafone müşterilerine “Vodafone’lularla 1 ay geçerli sınırsız konuşma” hediye edilecek.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, ‘teknoloji iletişimi şirketi’ olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni nesil iletişim teknolojilerinin hayata geçmesinde önemli bir rol üstleniyoruz. Bu kapsamda, mobil şebekelerimizi Wi-Fi ile entegre ederek ‘Wi-Fi ile Arama Teknolojisi’ni hayata geçirdik. Bu teknoloji sayesinde, müşterilerimize ek bir uygulama kullanma ihtiyacı duymadan, sadece SIM kart ve Wi-Fi bağlantısı ile yüksek ses kalitesiyle iletişim kurma imkânı sunuyoruz. Bu hizmet özelinde geliştirdiğimiz 1 aylık kampanya dönemi boyunca bu teknolojiyi kullanan tüm bireysel Vodafone müşterilerine ‘Vodafone’lularla 1 ay geçerli sınırsız konuşma’ hediye ediyoruz. Vodafone Türkiye olarak, herkesin her yerde yeni nesil teknolojilerin avantajlarından Vodafone kalitesinde kesintisiz hizmet deneyimiyle yararlanmasını sağlamaya devam edeceğiz.”

Kesintisiz ses iletişimi sağlanıyor

“Wi-Fi ile Arama Teknolojisi”, mobil sinyalin olmadığı ortamlarda Wi-Fi aracılığıyla Vodafone şebekesine bağlanarak HD ses kalitesiyle arama yapabilmeyi mümkün kılıyor. Buna göre Vodafone müşterileri, bodrum kat, otopark, asansör gibi mobil kapsama sorunu yaşanan yerlerde Wi-Fi erişimi varsa HD ses kalitesiyle konuşabiliyor. Kullanıcılar, telefon uçak modunda iken de Wi-Fi aracılığıyla Vodafone şebekesine bağlanarak arama yapabiliyor ya da aranabiliyor. Wi-Fi üzerinden başlatılan arama, Wi-Fi bağlantısının kesilmesi durumunda 4.5G’ye transfer edilerek kesintisiz ses iletişimi sağlanıyor. Vodafone’lular, bu hizmetten ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan veya ek bir ücret ödemeden, tarife kapsamındaki dakikaları kullanarak yararlanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir