Pazar, Mayıs 28
Shadow

Amazon.com.tr’den Sevgililer Günü İndirimleri

Amazon.com.tr’nin elektronikten modaya, kitaptan spor ürünlerine kadar birçok farklı kategoriden binlerce seçkin ürünü tüketicilerin beğenisine sunduğu Sevgililer Günü İndirimleri başladı.

6-14 Şubat tarihleri arasında 9 gün boyunca binlerce üründe gerçekleşecek Sevgililer Günü İndirimleri, tüketicilere yüzde 50’ye varan indirimlerle birbirinden farklı hediye alternatifleri sunuyor.

Samsung, HP, Paşabahçe, Puma, Apple ve Arzum gibi birçok seçkin markanın yanı sıra ev aletlerinden elektronik ürünlere; kişisel bakımdan giyim ürünlerine kadar sevenleri mutlu edecek birçok ürün yüzde 50’ye varan indirimlerle tüketicilerle buluşuyor.

14 Şubat Sevgiler Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte hediye seçme telaşının yaşandığı bu günlerde Amazon.com.tr, Sevgililer Günü İndirimleri’ni duyurdu. 6-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak indirimler, binlerce seçkin ürünü yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuyor.

Kitaptan elektroniğe; modadan spor ürünlerine; ev aletlerinden kişisel bakıma kadar farklı kategoriden binlerce ürünü cazip fiyatlarla bir araya getiren indirim dönemi, farklı bütçe ve zevklere sahip tüketiciler için eşsiz hediye alternatiflerini tüketicilerle buluşturuyor. Ayrıca tüketicilerin aradığı ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmasına imkân tanıyan Amazon.com.tr’nin Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı hediye rehberi birçok farklı kategoriden çeşitli öneriler barındırıyor. “Kadınlar için hediyeler” ve “Erkekler için hediyeler” isimli iki ana kategori altında kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunuyor.

Sevgililer Günü İndirimleri kapsamında yer alan dikkat çekici ürünlerden bazıları şöyle;

– Instax Fotoğraf makinesi ve filmler %15’e varan indirimlerle

– Philips Hue ailesi %30’a varan indirimle

– HP Pavillion, 15.6″ Diz üstü Oyun Bilgisayarı, AMD Ryzen 5, %20 indirimle

– Arzum Ar1032 Shake’N Take Kişisel Blender %42 indirimle

– Seçili Puma spor ayakkabı ve kadın giyimde %50’ye varan indirimle

– Samsung A9, 128 GB, Mavi %43 indirimle

Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi için: https://www.amazon.com.tr/sevgililergunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir